collage ALV

In de Algemene Ledenvergadering van afgelopen donderdag is Titia Siertsema voor de tweede keer herbenoemd als voorzitter van NVTB. Met Titia aan het roer, kunnen we de komende jaren rekenen op een bevlogen en kundige voorzitter. De belangenbehartiging voor en met onze leden in de bouwmaterialenindustrie kunnen we zo nog verder uitbouwen en voortzetten.

Verder in deze Ledenvergadering was er ruimte voor onze leden om met onze gasten Joseph Kuling, voorzitter van de Bouw Digitaliseringsraad en Ries Bode, programme director DSGO in discussie te gaan. Zij gaven een interessante presentatie over het samen bruggen slaan: het belang van digitalisering in de bouw.

Ook namen we deze vergadering afscheid van de vicevoorzitter van het Algemeen Bestuur: Bert Jan Koekoek die namens KNB jarenlang een grote en belangrijke rol gespeeld heeft bij onze thema’s. We danken Bert Jan dan ook voor alle inspanningen die hij voor NVTB en de gehele bouwmaterialenindustrie heeft geleverd.

Contact

 Tel: 020 4919189

 E-mail: nvtb@nvtb.nl

 Adres: Teleport Towers, Kingsfordweg 151,
       1043 GR, Amsterdam

NVTB IS AMBASSADEUR VAN 

We use cookies

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.